Подивимося правді у вічі – акторська анкета нині не приносить бажаних результатів. Десятки сайтів, десятки акторських інтернет-баз і тисячі конкурентів. В епоху домінування соцмереж ваша анкета просто меркне на фоні тих обсягів інформації, які щодня додаються у Фейсбук. Кастинг-директора вже працюють за новими правилами і потрібно встигати змінюватися під нові умови гри.

Краще рішення в цьому випадку – цільове просування акторської сторінки або акторського сайту на просторах інтернету.

Просування кіноактора – це не просто реклама в мережі, це презентація його, як майстра своєї справи, саме тим людям, які є фундаментом кіно- і телевиробництва.

Аудиторія наших сторінок і груп вже досягає 30 тисяч людей. Всі вони працюють в сфері театру, кіно і телебачення. Це безліч професіоналів, для яких ми кожен день публікуємо тільки обрані матеріали. Тому наша аудиторія – без перебільшення – максимально цільова!

Aktory.com пропонує вам кілька варіантів просування, як для початківців, так і для професійних акторів. А як відомо, багато «Піару» не буває. Про це добре знають актори і актриси, які продовжують підкорювати знімальний майданчик. Адже цей процес не закінчується ніколи.

Оберіть і ви свій варіант! 🙂

Варіант № 1. Акторська сторінка (+ Стандартне просування)
Дізнатися більше…

Варіант № 2. Акторський сайт (+ Активне просування)
Дізнатися більше…

Варіант № 3. Акторський сайт Premium (+ Інтенсивне Просування)
Дізнатися більше…

 

Просування кіноактора у Фейсбук: методи та можливості

Post navigation