Star Media шукає актора на роль Кузьми Скрябіна. Планується, що стрічка за книгою Кузьми Скрябіна «Я, “Побєда” і Берлін» вийде в прокат у грудні цього року.

Кастинг на головну роль у фільмі триватиме до кінця лютого 2020 року. Зйомки стрічки розпочнуться наприкінці весни 2020 року.

Кінокомпанія шукає актора 18-25 років (за сюжетом головному героєві 20 років), зростом 175-198 см (будь-яка статура). За словами продюсера фільму Олексія Терентьєва, актор не обов’язково має бути схожим на Кузьму зовні. Але він має вміти грати на музичних інструментах і мати гарні вокальні дані.

Кандидати мають підготувати відеовізитку українською мовою, а також запис співу і гри на музичних інструментах та викласти на сайті dzygamdb.com.

Нагадаємо, комедія за мотивами повісті Андрія Кузьменка розповість історію хлопця Кузьми, який придбав перше в своєму житті авто під маркою «Побєда». Готовий разом із нею підкорювати цілий світ, герой вирушає зі своїм товаришем Бардом до Берліну. Проте ні сам Кузьма, ні Бард не підозрюють, які шалені пригоди чекають на них, а також того, що повернуться вони з цієї подорожі вже зовсім іншими людьми.

Кінопроєкт комедії «Я, “Побєда” і Берлін» за однойменним романом Кузьми Скрябіна став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Державна підтримка стрічки складає 27 млн грн – 75% загальної вартості виробництва фільму.

Режисером-постановником фільму є Ольга Ряшина. Автори адаптації сценарію – Анатолій Крим та Олексій Комаровський. Про це повідомляє пресслужба StarMedia.

Розшукується актор на роль Кузьми Скрябіна у фільмі «Я, “Побєда” і Берлін»

Post navigation