Українська спортивна драма «Пульс» здобула чотири номінації на міжнародному кінофестивалі в Полсоні (Монтана, США).

Фільм номінували у чотирьох головних категоріях:

  • найкращий фільм – «Пульс»;
  • найкращий режисер – Сергій Чеботаренко;
  • найкраща акторка – Наталія Бабенко;
  • найкращий актор – Станіслав Боклан.

Кінофестиваль FLIC (Flathead Lake International Cinemafest) відбудеться 29-31 січня 2021 року і пройде вдев’яте. Журі фестивалю очолює Девід В. Кінг – продюсер та сценарист з понад 40 річним досвідом у кіно та на телебаченні, який працював на студіях Universal, Disney та 20th Century Fox.

«Пульс» – біографічна спортивна драма, яка заснована на реальній історії української чемпіонки Оксани Ботурчук. Прем’єра фільму в Україні була запланована на 19 березня 2020 року, проте через пандемію COVID-19 її було перенесено на 2021 рік.

За сюжетом, юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

Виробником повнометражного фільму «Пульс» є компанія Kinorob.

Джерело: Film.ua.

Українська спортивна драма «Пульс» отримала чотири номінації на кінофестивалі у США

Post navigation