Шановні друзі та колеги! Актриса Черкаського академічного театру імені Т. Г. Шевченка Олена Брехеря має проблеми із хребтом і нині потребує нашої з вами фінансової підтримки.

Всі разом, якщо ми об’єднаємося, ми зможемо зібрати потрібну суму на операцію для талановитої актриси, яка не уявляє свого життя без сцени. А для роботі в театрі, як ми знаємо, потрібно мати гарне здоров’я.

Додаємо оригінальний пост актриси у Фейсбук, де вказані реквізити банківської карти, на котру можна надсилати кошти.

SOS!!! ПРИВІТ, ДРУЗІ!!!!

Ніколи не думала, що буду звертатися до Вас в такій справі у соцмережі, але… За три роки я перенесла дві операції на спині (дуже великі міжхребтові грижі). І ось знову рецидив. Тепер треба не просто видаляти вже велике новоутворення, а ще й ставити металоконструкцію для підтримки хребта (на фото нижче). Інакше я більше не зможу вести звичайний образ життя, і радувати улюбленого глядача своєю грою на сцені. Сума на цю операцію не підйомна для мене. Я сама не впораюсь. Це, майже вся моя заробітна плата за рік. В мене немає таких грошей. Тому звертаюсь до вас за допомогою. Буду дуже вдячна за, навіть не велику суму. Операцію треба робити як найшвидше. Я зараз терплю дуже сильний біль. Знеболюючі препарати, майже не допомагають. Дуже не хочу стати паралізованою обузою для свого сина. Я ДУЖЕ, ЗАЗДАЛЕГІДЬ УСІМ ВАМ ДЯКУЮ!!!

Мій номер картки 5375 4141 2223 9162 (монобанк). Мої ріднесенькі, бережіть себе. Не хворійте, це дорого!!!!

5168757390306340 (Приват банк).”

 

Увага! Актриса черкаського театру потребує допомоги

Post navigation