Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка оголошує конкурсний відбір на вакантні посади артистичного персоналу театру.

Артистичний персонал:
– Провідний майстер сцени – 2 посади
– Артист драми вищої категорії ‒ 4 посади
– Артист драми І категорії – 4 посади
– Артист драми 2 категорії – 5 посад

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
– Провідний майстер сцени: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією артиста вищої категорії не менше 5 років.
– Артист драми вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); стаж роботи за професією артиста драми І категорії – не менше 3 років.
– Артист драми І категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр); для магістра – без вимог до стажу роботи, спеціаліста – стаж роботи за професією артиста драми ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
– Артист драми ІІ категорії: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Документи на конкурс приймаються за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, буд. 42, відділ кадрів з 1100 до 1300 та з 1400 до 1700 понеділок ‒ п’ятниця, або на електронну адресу – oksanamelnik319@gmail.com
Кінцевий термін прийняття документів 25 червня 2019 року.

Претенденти подають до конкурсної комісії наступні документи:
– заяву про участь у конкурсі у довільній формі;
– особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
– копія документу, що посвідчує особу;
– копія трудової книжки (за наявності);
– копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
– творче резюме, портфоліо (для артистів ).

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Конкурс проводиться у два етапи протягом одного дня 26 червня 2019 року за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, буд. 42
перший етап – з 11.00 до 12.00 розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі та прийняття рішення щодо допуску до участі у другому етапі конкурсу.
другий етап – з 12.00 до 18.00 ознайомлення з професійними даними претендентів та визначення переможців.

Форма працевлаштування – контрактна
Телефон для довідок: (0342) 752419

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.
Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.
Переможців конкурсу театр житлом не забезпечує.Івано-Франківський національний театр ім. І. Франка оголошує конкурс для акторів

Post navigation