Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

– артист драми вищої категорії – 3 посади;
– артист драми першої категорії – 5 посад;
– артист драми першої категорії (неповна зайнятість/0,5 ставки) – 2 посади;
– артист драми другої категорії – 5 посад.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантних посад артистів драми вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією артиста драми першої категорії не менше 3 років.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантних посад артистів драми першої категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста драми другої категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантних посад артистів драми другої категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

1. Заява в довільній формі, скерована Голові конкурсної комісії, про участь у конкурсі, що містить інформацію про поштову адресу та контактний телефон (зразки заяви за посиланням – cutt.ly/JiaeXv ).
! В заяві ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно вказати назву вакантної посади, на яку Ви претендуєте в разі перемоги у конкурсі. Кожні конкурсант та конкурсантка можуть одночасно претендувати на вакантні посади різних категорій: для цього слід подати окремі заяви на кожну з бажаних категорій, при цьому решта необхідних для участі в конкурсі документів не дублюються. З метою уникнення недопущення Вас до другого етапу конкурсу (прослуховування) через зазначення в заяві невідповідної категорії, уважно перечитайте наведені вище кваліфікаційні вимоги до вакантних посад.
2. Заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою (бажано фото 3х4) (зразок особового листка за посиланням – cutt.ly/JiaeXv).
3. Копія документа, що посвідчує особу.
4. Витяг з трудової книжки (за наявності).
5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
6. Резюме.

! У резюме ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть електронну пошту. Для уникнення накладок та непорозумінь 10 липня на електронну пошту Ви отримаєте лист із конкретною інформацією про час прослуховування.
Працівники та працівниці, які знаходяться в трудових відносинах з Львівським академічним драматичним театром імені Лесі Українки та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву(ви) про участь у конкурсі і резюме.
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент(ка). Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 17:00 години 05 липня 2019 року включно за поштовою адресою: м. Львів вул. Городоцька, 36 (приймальня) та на електронну адресу teatrlesi@teatrlesi.lviv.ua (у форматі PDF з темою листа “конкурс 2019”).

Конкурс проводиться у два етапи:
– перший етап – розгляд документів, поданих претендент(к)ами: 09 липня 2019 р. у приміщенні Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36. Результати технічного відбору будуть оголошені 10 липня 2019 року.
– другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників та учасниць конкурсу у формі прослуховування: 15-16 липня 2019 р. у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки (велика сцена) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36. У разі великої кількості поданих заявок можливе продовження конкурсу 17 липня 2019 року.

Увага конкурсної комісії фокусуватиметься на відборі максимально ґендерно збалансованої трупи.

Для прослуховування необхідно підготувати:
1. Характерний монолог (що продемонструє вашу ігрову природу) – до 3 хв.
2. Фрагмент вірша або короткий вірш – до 1 хв.
3. Пластичний етюд або сучасний танець – до 2 хв.
4. Фрагмент пісні – до 2 хв.
5. Висловлення особистої думки/позиції у формі зв’язної короткої розповіді (в стилі хейтспічу) на одну з тем – до 5 хв:
– що найбільше захоплює?
– що найбільше злить?
– до чого найбільше прагнете?

Інформація про переможців та переможниць конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу. Укладання контрактів з переможцями та переможницями конкурсу відбуватиметься з 22 по 25 липня 2019 року. Перший робочий день – 14 серпня 2019 року.

За довідками щодо умов участі у конкурсі звертатись за тел.: (032) 233-31-85 (пн-пт з 14:00 до 18:00) або за електронною адресою: teatrlesi@teatrlesi.lviv.ua.

Інформація для не львів’ян: переможців та переможниць конкурсу театр житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання під час конкурсу – за рахунок претендентів та претенденток. Ознайомитися з планом роботи театру Лесі Українки на театральний сезон 2019-2020 роки можна на сайті театру.

Персональна акторська сторінка + просування у ФБЛьвівський академічний театр імені Лесі Українки оголошує конкурс для акторів

Post navigation