Державне підприємство «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької» (м. Львів, вул. Лесі Українки, 1) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

– артист драми IІ категорії – 1 штатна одиниця.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду артист драми ІI категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи, встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності, виконання ролей у виставах.

Умови оплати праці: посадовий оклад згідно зі штатним розписом у розмір 14 868,00 грн з виплатою надбавок і доплат з підстав та у порядку, встановленому законодавством України.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:
– заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
– особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
– копію документа, що посвідчує особу;
– копію трудової книжки (за наявності);
– копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
– творче резюме, портфоліо.

Усі претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії, СD та DVD-записи тощо).

Документи подаються відповідальному секретареві Комісії за адресою: 79008, м. Львів, вул. Лесі Українки, 1 шляхом поштового відправлення або особисто.

Документи від претендентів приймаються протягом 20 календарних днів з дня розміщення цього оголошення на офіційному сайті Театру або Міністерства культури України або опублікування у засобах масової інформації (залежно від того, який факт відбувся раніше) з урахуванням режиму робочого часу Театру.

Перший етап конкурсу відбуватиметься 02.10.2019 р. за адресою: 79008, м. Львів, вул. Лесі Українки, 1.

Про проведення другого етапу конкурсу (творчого завдання – прочитання монологу, вірша, байки, виконання пісні та танцю) претенденти, які будуть до нього допущені, будуть додатково поінформовані відповідальним секретарем комісії.

Довідки з питань проведення конкурсу надаються за тел./факс (032) 235-47-51 (приймальня), (032) 235-76-07 (режисерське управління), (032) 235-58-02 (відділ кадрів)
або за електронною адресою: office@zankovetska.com.ua

Замовити акторський сайт на платформі AKTORY.COMЛьвівський Національний театр ім. М. Заньковецької шукає актора

Post navigation